Звіт про результати роботи секції Інтелектуальні системи управління X Всесвітнього конгресу “Авіація в XXI столітті”(28.09.2022 р.)

Звіт про результати роботи секції Інтелектуальні системи управління X Всесвітнього конгресу "Авіація в XXI столітті"(28.09.2022 р.)

28.09.2022 р. на базі кафедри відбулось засідання роботи секції Інтелектуальні системи управління X Всесвітнього конгресу “Авіація в XXI столітті”, на якій представлялись наукові роботи провідних науковців України з напряму інтелектуальних систем.

Було представлено матеріали наступних статей:
1. Kucherov D.P. Corporative control of unmanned aerial vehicles based on synchronized motion, National Aviation University, Ukraine.
2. Hlazok O.M., Balytska I.A. A neural network application for classification of a sign language dactylemes, National Aviation University, Ukraine.
3. Sibruk L.V., Zakutynskyi I.V. Recurrent neural networks for passengers traffic data forecasting. Architecture overview and comparison, National Aviation University, Ukraine.
4. Savchenko А., Chuba I., Rybasova N., Shevchenko O. Intellectualized computer network control system, National Aviation University, Ukraine.
5. Писарчук О.О., Сорокопуд Т.С. Інфологічна модель критеріїв виникнення нештатних ситуацій на об’єктах критичної інфраструктури, Національний авіаційний університет, Україна.
6. Палагін О.В., Касім А.М. Гібридний алгоритм кластеризації зображень опікових ран для систем цифрової медицини, Інститут кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України, Україна.
7. Бредніков А.В. Впровадження інформаційних систем управління підприємствами нафтопереробної промисловості, Національний авіаційний університет, Україна.
8. Павленко П.М., Тетерін С.О., Захарчук Т.М., Лучков В.Ф. Функціональне моделювання процесів андерайтингу авіаційної компанії, Національний авіаційний університет, Україна.

Особливо увагу слухачів привернули доповіді Кучерова Д.П., Глазка О.М. та Бреднікова А.В. і викликали тривале обговорення результатів досліджень.

За результатами роботи секції рекомендовано опублікувати матеріали всіх представлених статей у збірнику X Всесвітнього конгресу “Авіація в XXI столітті” (звіт з роботи секції).