Вебінар: Як створити свій ІТ-продукт? Стажування у Genesis

Вебінар: Як створити свій ІТ-продукт? Стажування у Genesis

15 лютого 2023 року відбулась онлайн зустріч викладачів кафедри КСУ ФКНТ НАУ та здобувачів вищої освіти 4 курсів ОПП «Системне програмування» та ОПП «Інформаційні системи та технології» з огляду роботи Академії Genesis.

Викладачі кафедри пройшли двотижневий курс-стажування у продуктовому ІТ в компанії Genesis, отримали сертифікати з правом інтеграції курсу «Як створити свій ІТ-продукт?» в начальний процес та поділились перевагами підвищення кваліфікації для здобувачів та викладачів університету.

Проходження стажування та отримання сертифікату з курсу «Як створити свій ІТ-продукт?» дає право здобувачам на визнання результатів навчання, здобутих шляхом неформальної освіти в межах дисциплін, що мають теми зі створення ІТ-продуктів та управління проєктами.