Розвиток інформаційних технологій авіаційної галузі

Розвиток інформаційних технологій авіаційної галузі

25 квітня 2023 року відбувся науковий захід присвячений 90-річчю Національного авіаційного університету  круглий стіл на тему “Розвиток інформаційних технологій авіаційної галузі”.
За круглим столом зібралися викладачі та студенти університету, співробітники інститутів НАН України.
Учасники круглого столу обговорили тенденції та пріоритетні напрями розвитку інформаційних технологій авіаційної галузі: сучасні виклики кібербезпеки, перспективи використання 6g, застосування ІТ для виконання задач моніторингу на базі БпЛА, методи ідентифікації аудіосигналів при управлінні БпЛА, використання нейромереж та ін.
Серед спікерів круглого столу:
Гнатюк Сергій Олександрович, декан Факультету комп’ютерних наук та технологій
Одарченко Роман Сергійович, завідувач кафедри телекомунікаційних та радіоелектронних систем Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій
Тачиніна Олена Миколаївна, професор кафедри авіоніки Факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій
викладачі кафедри та студенти.

Дякуємо всім учасникам круглого столу за активну участь!