Політ 2018

Національний авіаційний університет разом з Науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених НАУ запрошують студентів та молодих учених вітчизняних та закордонних ВНЗ, наукових організацій та установ 3-6 квітня 2018року взяти участь у роботі ХVІІI Міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів “ПОЛІТ. СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ НАУКИ”.
Участь у Конференції безкоштовна. За результатами конференції буде видано збірник тез. Конференція передбачає лише очну участь. Учасники, що подадуть тези, але не представлять їх на конференції, на жаль, не потраплять у збірник матеріалів конференції.
Робочі мови: українська та англійська.
Для участі у конференції заповніть анкету до 23 березня: bit.ly/Polit2018
Обсяг тез – 1-2 сторінки А4, оформлення за шаблоном: bit.ly/PolitAbstr
Для участі у конкурсі-виставці науково-технічних робіт, заповніть анкету до 23 березня: bit.ly/Polit2018Comp
CallPolit2018