Успіх студентів та аспірантів гуртка “Робототехніка” на регіональному етапі міжнародного конкурсу «Золотий Байт»

Успіх студентів та аспірантів гуртка "Робототехніка" на регіональному етапі міжнародного конкурсу «Золотий Байт»

Цього року 6 команд гуртку «Робототехніка» під керівництвом доцента нашої кафедри Артамонова Євгена Борисовича були допущені до участі в регіональному етапі міжнародного конкурсу «Золотий Байт» та 4 з них отримали призові місця у різних номінаціях.

Вітаємо наших переможців:
Номінація Mobile development:
І місце – Дон Юлія (студентка групи БІ-342), Крант Даніїл (студент групи КС-221), Петренко Сергій (студент групи КС-422а) за проект «UAGuide».
Номінація Internet of Things:
І місце – Радченко Костянтин (КС-421) та Панфьоров Олександр (аспірант КСУ) за проект «Braille Teach»;
ІІ місце – Крант Даніїл (студент групи КС-221), Дон Юлія (студентка групи БІ-342) за проект «Назвичас»;
Номінація Start Up:
ІІ місце – Петренко Сергій (студент групи КС-422а), Дон Юлія (студентка групи БІ-342), Длужевський Андрій (аспірант КСУ) за проект «NewVision»;

Побажаємо успіхів переможцям на міжнародному етапі конкурсу!

ZB_07

ZB_09