Відкрита лекція професора О. Нечипорук

0
Відкрита лекція професора О. Нечипорук

16 вересня 2022 року відбулась відкрита лекція з дисципліни «Архітектура комп’ютерів та системне програмування» для студентів 2 курсу спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології», яка  проведена професором кафедри комп’ютеризованих систем управління ФККПІ, д.т.н. Нечипорук Оленою Петрівною.

Тема лекції: «Використання файлової системи і функцій символьного введення/виведення у сучасних операційних середовищах»

Присутні: студенти груп 261-ІТ та 262-ІТ, а також представники навчального відділу та науково-педагогічні працівники кафедри КСУ.

В ході лекції використано різноманітний презентаційний матеріали та засоби графічного подання інформації, що дозволило лекторові застосовувати прийоми розповіді, показу, характеристики, пояснення, коментування і зберегти стійку увагу слухачів протягом всього заняття. Окрім того, викладач постійно залучав здобувачів вищої освіти до активної участі у занятті, використовуючи сучасні методичні прийоми.

Лекція мала високий науковий рівень викладеної інформації, охоплювала значний обсяг систематизованої й методично опрацьованої сучасної наукової інформації. При цьому лектор надала студентам можливість слухати, осмислювати й коротко записувати інформацію, а також на високому професійному рівні показала уміння встановити педагогічний контакт з аудиторією.

Лекцію проведено на високому науково-теоретичному і методичному рівнях та відповідає сучасним вимогам закладу вищої освіти. Заняття одержало схвальні відгуки, зокрема відзначено професіоналізм лектора, вміння зосередити увагу студентів на головних положеннях матеріалу лекції, створити робочу атмосферу.

Залишити відгук

Name
Name*
Email
Email *
Website
Website