Вебінар про практичну підготовку в компаніях-партнерах

0
Вебінар про практичну підготовку в компаніях-партнерах

24 квітня 2023 року відбулась зустріч з представниками компаній-партнерів кафедри КСУ про ознайомлення з базами практики для здобувачів вищої освіти 1 курсу освітнього ступеня магістра ОПП «Системне програмування».
Team lead Omega Development Владіслав Радін ознайомив здобувачів з актуальними проєктами компанії з розробки програмного забезпечення, описав тематику для практичної підготовки в межах науково-дослідної практики, зазначив мінімальні вимоги та стек технологій, необхідних для виконання завдань.
Team lead Omega Solutions Юрій Гончарук зазначив, що компанія займається проєктами, які пов’язані з аналітикою даних, і наголосив, що в межах практичної підготовки здобувачам знадобляться ґрунтовні знання з програмування. Протягом практичної підготовки здобувачі отримають нові спеціальні знання для майбутньої фахової роботи.
Подібна практика реального спілкування здобувачів вищої освіти з роботодавцям надає змогу набуття практичного фахового досвіду впродовж навчального процесу на спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія».

Залишити відгук

Name
Name*
Email
Email *
Website
Website