Пленарне засідання міжнародної науково-технічної конференції “Інтелектуальні технології лінгвістичного аналізу”

Пленарне засідання міжнародної науково-технічної конференції "Інтелектуальні технології лінгвістичного аналізу"

22-го жовтня співробітники кафедри організували та провели пленарне засідання, яке відкрило міжнародну науково-технічну конференцію “Інтелектуальні технології лінгвістичного аналізу”.
На пленарному засіданні були присутні студенти, аспіранти, викладачі, які представляли на конференції свої наукові досягнення.

Було заслухано 6 докладів, які розкрили останні тенденції у розвитку та використанні інтелектуальних технологій лінгвістичного аналізу.

Після пленарного засідання було продовжено роботу у секціях, де були заслухані доповіді учасників конференції (робота у секйціях проходила 22 і 23 жовтня 2019 р.).