Студенти гуртка “Робототехніка” призери всеукраїнського конкурсу студентських робіт

Студенти гуртка "Робототехніка" призери всеукраїнського конкурсу студентських робіт

12-13 квітня 2018 року у Вінницькому національному технічному університеті проходив фінал Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук з напрямку «Інформатика та кібернетика». Студенти гуртка “Робототехніка” (керівник гуртка – викладач нашої кафедри доцент Артамонова Є.Б.) Радченко Костянтин Миколайович (група КС-521м) та Лотиш Ярослав Сергійович (група КС-221) у напружений боротьбі вибороли ІІ місце з проектом «Мобільні технології в системі навігації людей з інвалідністю за зором» (науковий керівник Артамонов Є.Б.).

Побажаємо подальших творчих успіхів талановитій молоді НАУ та їх наставнику.