Студенти кафедри стали переможцями конкурсу на Міжнародного форуму «Innovation Market»

З 21 по 23 листопада 2018 року у Міжнародному виставковому центрі під час Міжнародного форуму «Innovation Market» проходив конкурс «Марафон з інтелектуальної власності (IP MARATHON)», який було організовано державною організацією «Національний офіс інтелектуальної власності».
У запеклій боротьбі збірна команда з студентів Навчально-наукового інституту комп’ютерних інформаційних технологій та Факультету економіки та бізнес-адміністрування під керівництвом доцента кафедри комп’ютеризованих систем управління Артамонова Є.Б. виборола І місце.

Поздоровимо наших переможців:
– Калитюка Артема (ННІКІТ СП-225);
– Коваленка Дмитра (ННІКІТ СП-225)
– Люкшина Артема (ННІКІТ КС-121);
– Євченка Альберта (ФЕБА 221).