Представники кафедри на фестивалі «Арсенал ідей»

З 27 по 31 травня 2015 року в Мистецькому Арсеналі триватиме Інтерактивний освітній фестиваль для дітей і підлітків «Арсенал ідей». В його програмі передбачені особливі освітні та розважальні заняття для дітей, цікаві та пізнавальні майстер-класи, загадки і вікторини, театралізовані екскурсії тощо.

S2680002

S2680007

Цього року за запрошенням фірми Intel у фестивалі приймає участь команда Braille-device, до якої входять доцент ІКІТ КСУ Артамонов Є.Б. та студенти гуртку «Робототехніка» (Длужевський Андрій, Панфьоров Олександр, Смоляров Павло, Радченко Костянтин, Петренко Сергій, Білик Вадим).

S2680013
S2680019

Експозиція команди представлена в ПРОСТОРІ НАУКИ на стенді від Intel. Приходьте самі і приводьте дітей. Особливо цікаво буде на вихідних – безліч цікавих та корисних уроків та практик для юних та допитливих відвідувачів, нові і неочікувані знання для дорослих.

AIfest_200 300