Студенти і викладачі ІКІТ на виставці SE’2015

Студенти і викладачі ІКІТ на виставці SE'2015

З 18 по 20 вересня на базі Арт-заводу «Платформа» проходить IT-Software Engineering Conference 2015 (SE’2015) – конференція, яка вже вдруге збирає розробників та IT-фахівців з усієї України. Ця конференція проходить в форматах Unconference і IT Stand-up, де розробники розповідають про історію своїх проектів.
На конференції було представлено програму набору стартапів Startup Alley, в якій прийняли участь багато студентів НАУ, що не дивно – організатори виставки самі з НАУ.
Кількість стендів з знайомими обличчями студентів саме ІКІТу набула найвищої щільності. Студенти виступали як з власними проектами, так і у складах IT-команд.
Так на виставці ви можете зустріти студентів і викладачів ІКІТ в команді Braille-Device з новими розробками для навчання сліпих та слабозорих шрифту Брайля (доц. Артамонов Є.Б., студенти: Длужевський А.О., Панфьоров О.В., Шкляєв А.С.), в проекті OrgSO – “органайзер для студентів та викладачів” (студент Панайотіс Венетікідіс), в складі команди Cifrus – “система моніторингу проведення масових заходів” (Моісейкін О.С., Панайотіс Венетікідіс, Тисько Н.В.), в проекті Yzal Clock – «мотивуючий будильник» (студент Мамедов І.А.) та в багатьох інших проектах.

Студенти НАУ по два боки стенду

Знайоме обличчя

Друзі з Cifrus

На прибор краще не дивитись, а треба доторкнутись

Голова проекту Артамонов Є.Б.